Administrator strony internetowej, Artimega Magdalena Kierkuś-Piotrowska. , jako administrator Twoich danych osobowych, przetwarza pliki cookie na tej stronie, które są niezbędne do tego, aby strona internetowa była funkcjonalna, a także w celu analizy zachowań użytkowników, a w przypadku Twojej zgody również w zakresie remarketingu (retargeting), tj. w przypadku reklamy ukierunkowanej.

zamknij

.

.

Składany stojak na ulotki 7 x A4

621,02 zł
Można zamawiać
OVERVIEW:
Składany stojak na ulotki 7 x A4

Stabilny składany , wolnostojący, prezenter na ulotki, foldery. Siedem ułożonych kaskadowo kieszeni na ulotki A4 (możliwe inne formaty ) widoczne w 50%. Rama z anodowanego aluminium, kieszonki z plexi. Jednostronny (możliwa wersja dwustronna - ulotki i logo powtórzone z drugiej strony).
Produkt wykonujemy na zamówienie klienta po złożeniu zamówienia. Pozioma tabliczka A5 nad ulotkami do umieszczenia logo lub innej informacji na kartce formatu A5.
Ilość:

SKŁADANY STOJAK NA ULOTKI 7 X A4

 

 Wymiar:Składany prezenter / stojak na ulotki 7 x A4

PODSTAWA: 24 x 32 cm, WYSOKOŚĆ 180 cm

 

Stabilny składany , wolnostojący, prezenter na ulotki, foldery. Siedem ułożonych kaskadowo kieszeni na ulotki A4 (możliwe inne formaty ) widoczne w 50%. Rama z anodowanego aluminium, kieszonki z plexi. Jednostronny (możliwa wersja dwustronna - ulotki i logo powtórzone z drugiej strony). Pozioma tabliczka A5 nad ulotkami do umieszczenia logo lub innej informacji na kartce formatu A5.

 

 

Stojaki podłogowe / stojaki wolnostojące

to niezbędny element każdej placówki. Nasze stojaki charakteryzują się wysoką trwałością przy jednoczesnym doskonałym wyglądzie.

W przypadku braku interesującego produktu prosimy o kontakt mailowy celem wyceny.

374v2
999 Przedmioty

Polecane Produkty