Administrator strony internetowej, Artimega Magdalena Kierkuś-Piotrowska. , jako administrator Twoich danych osobowych, przetwarza pliki cookie na tej stronie, które są niezbędne do tego, aby strona internetowa była funkcjonalna, a także w celu analizy zachowań użytkowników, a w przypadku Twojej zgody również w zakresie remarketingu (retargeting), tj. w przypadku reklamy ukierunkowanej.

zamknij

.

.

Składany stojak na ulotki + 6 kieszeni A4

621,02 zł
Można zamawiać
OVERVIEW:
Składany stojak na ulotki + 7 kieszeni A4 poziomo

Wymiar:
Podstawa: 24 x 32 cm
Wysokość: 180 cm
Po złożeniu: 100 cm


Stabilny, składany prezenter na ulotki, foldery. Stojak posiada składany statyw z anodowanego aluminium oraz siedem kaskadowo ułożonych kieszonek z plexi, formatu A4 w poziomie, z możliwością podziału na ulotki A5 i Dl, dodatkowo toper formatu DL w górnej części stojaka. 
Możliwość złożenia sprawia, iż jest idealny do transportu.
Ilość:

SKŁADANY STOJAK NA ULOTKI + 7 KIESZENI A4 POZIOMO

 Wymiar:składany stojak na ulotki + 6 kieszeni A4

Podstawa: 24 x 32 cm
Wysokość: 180 cm
Po złożeniu: 100 cm

 

Stabilny, składany prezenter na ulotki, foldery.  Stojak posiada składany statyw z anodowanego aluminium oraz siedem kaskadowo ułożonych kieszonek  z plexi, formatu A4 w poziomie, z możliwością podziału na ulotki A5 i Dl, dodatkowo toper  formatu DL w górnej części stojaka. 
Możliwość złożenia sprawia, iż jest idealny do transportu. 

Stojaki podłogowe / stojaki wolnostojące

to niezbędny element każdej placówki. Nasze stojaki charakteryzują się wysoką trwałością przy jednoczesnym doskonałym wyglądzie.

W przypadku braku interesującego produktu prosimy o kontakt mailowy celem wyceny.

272v6
20000 Przedmioty

Polecane Produkty