Administrator strony internetowej, Artimega Magdalena Kierkuś-Piotrowska. , jako administrator Twoich danych osobowych, przetwarza pliki cookie na tej stronie, które są niezbędne do tego, aby strona internetowa była funkcjonalna, a także w celu analizy zachowań użytkowników, a w przypadku Twojej zgody również w zakresie remarketingu (retargeting), tj. w przypadku reklamy ukierunkowanej.

zamknij

.

.

Składany stojak na ulotki 5 x A4

549,37 zł
Można zamawiać
OVERVIEW:
Składany stojak na ulotki 5 x A4


Wymiar:

PODSTAWA: 30 x 38 cm, WYSOKOŚĆ 180 cm


Stabilny składany , wolnostojący, prezenter na ulotki, foldery. Pięć ułożonych kaskadowo kieszeni na ulotki A4 (możliwe inne formaty ) widoczne w 50%. Rama z anodowanego aluminium, kieszonki z plexi. Jednostronny (możliwa wersja dwustronna - ulotki i logo powtórzone z drugiej strony). Piozioma tabliczka DL nad ulotkami do umieszczenia logo lub innej informacji na kartce formatu DL
Ilość:

SKŁADANY STOJAK NA ULOTKI 5 X A4

 Składany stojak na ulotki A4 Warszawa

 Wymiar:

PODSTAWA: 30 x 38 cm, WYSOKOŚĆ 180 cm 

Stabilny składany , wolnostojący, prezenter na ulotki, foldery. Pięć ułożonych kaskadowo kieszeni na ulotki A4 (możliwe inne formaty ) widoczne w 50%. Rama z anodowanego aluminium, kieszonki z plexi. Jednostronny (możliwa wersja dwustronna - ulotki i logo powtórzone z drugiej strony). Pozioma tabliczka DL nad ulotkami do umieszczenia logo lub innej informacji na kartce formatu DL.

 

Stojaki podłogowe / stojaki wolnostojące


to niezbędny element każdej placówki. Nasze stojaki charakteryzują się wysoką trwałością przy jednoczesnym doskonałym wyglądzie.

W przypadku braku interesującego produktu prosimy o kontakt mailowy celem wyceny.

366v2
1000 Przedmioty

Polecane Produkty