Administrator strony internetowej, Artimega Magdalena Kierkuś-Piotrowska. , jako administrator Twoich danych osobowych, przetwarza pliki cookie na tej stronie, które są niezbędne do tego, aby strona internetowa była funkcjonalna, a także w celu analizy zachowań użytkowników, a w przypadku Twojej zgody również w zakresie remarketingu (retargeting), tj. w przypadku reklamy ukierunkowanej.

zamknij

.

.

PODŁOGOWY STOJAK NA ULOTKI 6xA4

748,65 zł
Można zamawiać
OVERVIEW:

Stojak na ulotki 6x A4 (dwustronny) art.390

PODSTAWA: 30 x 40 cm, WYSOKOŚĆ 160 cm.

Stabilny, wolnostojący, prezenter na ulotki, foldery w wersji dwustronnej. Sześć ulotek A4 (możliwe inne formaty ) widocznych w 100%. Rama z anodowanego aluminium, kieszonki z plexi. Pozioma tabliczka DL nad ulotkami do umieszczenia logo lub innej informacji na kartce formatu DL. Stojak posiada możliwość zamontowania w nim na stałe po jednym egzemplarzu ulotki. Takie ulotki (przytrzymane sztywną folią) ułatwią klientom orientację, a obsłudze uzupełnianie ulotek.

Ilość:

STOJAK NA ULOTKI 6x A4 (DWUSTRONNY) ART.390

PODSTAWA: 30 x 40 cm, WYSOKOŚĆ 160 cm.

Stabilny,  wolnostojący, prezenter na ulotki, foldery w wersji dwustronnej. Sześć ulotek A4 (możliwe inne formaty ) widocznych w 100%. Rama z anodowanego aluminium, kieszonki z plexi. Pozioma tabliczka DL nad ulotkami do umieszczenia logo lub innej informacji na kartce formatu DL. Stojak posiada możliwość zamontowania w nim na stałe po jednym egzemplarzu ulotki. Takie ulotki (przytrzymane sztywną folią) ułatwią klientom orientację, a obsłudze uzupełnianie ulotek.

 

390
100000 Przedmioty

Polecane Produkty