Administrator strony internetowej, Artimega Magdalena Kierkuś-Piotrowska. , jako administrator Twoich danych osobowych, przetwarza pliki cookie na tej stronie, które są niezbędne do tego, aby strona internetowa była funkcjonalna, a także w celu analizy zachowań użytkowników, a w przypadku Twojej zgody również w zakresie remarketingu (retargeting), tj. w przypadku reklamy ukierunkowanej.

zamknij

.

.

Podświetlana rama zatrzaskowa A4
Podświetlana rama zatrzaskowa A4

Podświetlana rama zatrzaskowa A3

253,34 zł
Można zamawiać
OVERVIEW:

Podświetlana rama LED A3
Wyjątkowo smukła rama z wbudowanym panelem LED, która zapewni jednorodne oświetlenie Twojego plakatu. Dzięki panelowi LED plakat wyróżnia się w nocy lub w miesiącach zimowych. Mechanizm zatrzaskowy, o szerokości 19 mm, pozwala szybko i łatwo wymienić plakat zgodnie z Twoimi potrzebami. Lekka rama idealnie nadaje się do wnętrz. Istnieje możliwość wyboru spośród kilku kolorów, dzięki czemu lepiej dopasowuje się do otoczenia.

Ilość:

PODŚWIETLANA RAMA LED A3

Wyjątkowo smukła rama z wbudowanym panelem LED, która zapewni jednorodne oświetlenie Twojego plakatu. Dzięki panelowi LED plakat wyróżnia się w nocy lub w miesiącach zimowych. Mechanizm zatrzaskowy, o szerokości 19 mm, pozwala szybko i łatwo wymienić plakat zgodnie z Twoimi potrzebami. Lekka rama idealnie nadaje się do wnętrz. Istnieje możliwość wyboru spośród kilku kolorów, dzięki czemu lepiej dopasowuje się do otoczenia.

 

 

Specyfikacja techniczna produktu Podświetlana LED raRamka na plakat a3ma, rozmiar A3

Dane techniczne
Długość (mm) 19
Szerokość (mm) 312
Wysokość (mm) 435
Łączne wymiary (mm) 312 x 435 x 19 mm
Waga netto (kg) 1
Waga całkowita (kg) 2
Typ narożników Ostre
Energia elektryczna Tak
Moc W 13,5
Oświetlenie Tak
Kolor oświetlenia 5000K
Źródło oświetlenia Ledowe źródło światła
Kolor Srebrny
Materiał Aluminium / Metal / Plastik
Możliwość promowania marki Tak
Mocowanie Śruby
Ilość zamków 0
Instalacja Ściana
Widoczna wielkość 272 x 395
 

Ramki zatrzaskowe

to niezbędny element każdej placówki. Nasze ramki charakteryzują się wysoką trwałością przy jednoczesnym doskonałym wyglądzie.

idealnie wyeksponują Państwa ulotki lub plakaty.

 

Jeżeli interesuje Państwa ramka o innym wymiarze polecamy przejrzenie całej oferty. W przypadku braku interesującego produktu prosimy o kontakt mailowy celem wyceny.

PLEDEA3G19
10000 Przedmioty

Polecane Produkty