Administrator strony internetowej, Artimega Magdalena Kierkuś-Piotrowska. , jako administrator Twoich danych osobowych, przetwarza pliki cookie na tej stronie, które są niezbędne do tego, aby strona internetowa była funkcjonalna, a także w celu analizy zachowań użytkowników, a w przypadku Twojej zgody również w zakresie remarketingu (retargeting), tj. w przypadku reklamy ukierunkowanej.

zamknij

.

Artimega Magdalena Kierkuś-Piotrowska

Brody 4a, 26-200 Końskie

NIP: 658 190 25 45

REGON: 260 655 768

mail: kontakt@artisfera.pl

tel.: 696 487 371

 

 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się polską firmą, utworzoną przez ludzi z pasją

i profesjonalnym podejściem do klienta oraz podejmowanych działań.

 

Produkujemy breloki do kluczy hotelowych, numerki do szatni, oznaczenia pomieszczeń, tabliczki,  szyldy i tablice reklamowe, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdej placówki.

 

 

Równie ważna i niezbędna jest reklama i promocja za pomocą breloka reklamowego, długopisu  czy ołówka z grawerem, które także posiadamy w naszej ofercie.

 

W myśl zasady „Wysoka jakość za niską cenę”

oferujemy Państwu wysoką jakość produktów, na których możemy wygrawerować dowolną nazwę oraz logo, w przystępnej i konkurencyjnej cenie.

 

 

Oferujmy najniższe ceny w Polsce, wysoką jakość materiałów, oraz profesjonalną oprawę graficzną i rozmiar A4, A5, DL.

 

 

Oprócz szerokiej oferty z zakresu grawerowania laserowego proponujemy Państwu także szeroki wybór stojaków na wizytówki,stojaki na ulotki, kosmetyki, biżuterię i telefony komórkowe.

 

 

Produkcja stojaków, breloków, oznaczeń pomieszczeń, szyldów i tablic na dom to  nadrzędna ale nie jedyna specjalizacja naszej firmy.

Oprócz działalności produkcyjnej prowadzimy także działalności projektową.

Z przyjemnością zaprojektujemy logo Państwa firmy,

wizytówkę, baner lub plakat reklamowy.