Administrator strony internetowej, Artimega Magdalena Kierkuś-Piotrowska. , jako administrator Twoich danych osobowych, przetwarza pliki cookie na tej stronie, które są niezbędne do tego, aby strona internetowa była funkcjonalna, a także w celu analizy zachowań użytkowników, a w przypadku Twojej zgody również w zakresie remarketingu (retargeting), tj. w przypadku reklamy ukierunkowanej.

zamknij

.

.

Numerki do szatni PS3

2,14 zł
Można zamawiać
OVERVIEW:

NUMERKI DO SZATNI

Numerki do szatni wykonane z najwyższej jakości plexi PERSPEX 3 mm

Idealny i wyraźny grawer laserowy, gładkie i lśniące krawędzie to nie jedyne z zalet naszego wyrobu.

Nasze produkty są także pozbawione pyłu, kurzu czy osadu poprodukcyjnego, dzięki czemu prezentują się doskonale na tle konkurencyjnych rozwiązań.

 

Format:
Ilość:

Brelok do kluczy z plexi

Breloki wykonane z najwyższej jakości plexi PERSPEX 3 mm

Idealny i wyraźny druk UV i gładkie krawędzie to nie jedyne z zalet naszego wyrobu.

Nasze produkty są także pozbawione pyłu, kurzu czy osadu poprodukcyjnego, dzięki czemu prezentują się doskonale na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Zawieszki szatniowe to niezbędny element każdej placówki. Nasze numerki charakteryzują się wysoką trwałością przy jednoczesnym doskonałym wyglądzie. Na produkcie umieszczamy logo firmy lub napis oraz numerację.


Cechy szczególne:
- odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne,
- błyszcząca, twarda powierzchnia,
- atest dopuszczający kontakt z żywnością,
- duża sztywność przy niskiej wadze.

DRUK UV

W cenie produktu zawarty jest druk logo, nazwy lub numeru w zależności od Państwa potrzeb. Druk UV to doskonałe odwzorowanie barw jak i znakomita trwałość - odporny na promienie UV oraz warunki atmosferyczne. Tabliczki z powodzeniem można stosować na zewnątrz bez obawy o ich zużycie


 

 

 

Zawieszki do kluczyka Warszawa

 

 

Zawieszki do kluczyka


to niezbędny element każdej placówki. Nasze zawieszki do kluczy charakteryzują się wysoką trwałością przy jednoczesnym doskonałym wyglądzie.

W przypadku braku interesującego produktu prosimy o kontakt mailowy celem wyceny.

PS3
1000000000 Przedmioty

Polecane Produkty